This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Шкільне подвір'яНародний дім

Створено сторінку села Соколя у Фейсбук!

Опубліковано: 6 Червня 2018Шановні відвідувачі! Вітаємо Вас на офіційній сторінці села Соколя у Фейсбук! 

Метою створення цієї сторінки було пришвидшення отримання інформації про нові публікації на сайті Соколі. Як показує статистика, зараз  на сайті дуже мало відвідувачів 🙁  Нажаль нові матеріали з’являються не так часто як би хотілось. Тому тепер повідомлення про кожну публікацію будуть з’являтись у Вашій стрічці новин у Фейсбук. Для цього потрібно натиснути кнопку “Стежити” на сторінці facebook.com/s.sokolya

Тут постає логічне запитання, чому ж нема такої сторінки у соцмережі Вконтакті? Як Ви всі добре знаєте у травні 2017 року указом нашого президента був заблокований вище згаданий ресурс. Тому було б даремно створювати щось у “контактах”, якщо там тепер майже ніхто не сидить. 

Отож, заходимо на сторінку, читаємо, “лайкаємо”, коментуємо і ділимось із друзями новинами про наше село 🙂

P.S. Дивно, що є люди які шукають методи обходу блокування популярних російських сайтів(таких як  Vkontakne, Odnoklassniki, Yandex) використовуючи VPN (тобто сервіси, які імітують Ваше місцезнаходження за межами України – по IP), що по-перше сповільнює роботу з незаблокованими сайтами і  по-друге це ж не просто російський товар, який Ви купили і крапка, це своєрідна база даних про Вас, яку можуть використати для будь-яких цілей. Хоча державні органи Росії заперечують про стеження через Вконтакті, Однокласники,  але тут Ви вже самі вирішуйте чи можна їм довіряти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділись з друзями:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: