Шкільне подвір'я Народний дім

Ласкаво просимо на сайт села Соколя.

Опубліковано: 31 Грудня 2017Хочу представити до Вашої уваги сайт про наше рідне село – Соколя. Ідея створення виношувалась уже давно, але з реалізацією постійно виникали якісь проблеми  і час витрачений на проміжні версії залишився в не найкращих моїх спогадах, так як в останній версії сайту вони майже не використовуються. Але все це нарешті позаду і сайт готовий виконувати свою місію.

На сторінках ресурсу ви можете довідатись  все про наше село (географічні дані, історія і т.д.) і  про останні новини з життя села.

Сайт ще не зовсім повний, тому прошу всіх бажаючих залучатись до розвитку сайту. Імена та прізвища усіх авторів публікацій будуть розміщені під кожною публікацією! (Деталі на сторінці: Про сайт).

Можливі нюанси під час перегляду сайту:

  • Якщо Ви побачили на сайті помилку в тексті, то прошу повідомити про це адміністратора наступним чином: виділити текст (слово, речення, абзац) в якому міститься помилка і натиснути комбінацію клавіш “Ctrl+Enter” (Ctrl і Enter), у віконці яке відкриється натиснути кнопку “Надіслати”.
  • Якщо Вам не вдається переглянути фотогалерею, то можливо:
    а) у Вас повільний Інтернет і зображення ще не встигли завантажитись;
    б) у Вашому браузері вимкнений модуль JavaScript (потрібно увімкнути цей модуль в налаштуваннях браузера). 
  • Якщо Ви часто (щодня) заходите на сайт, то для профілактики повного кешування, раз в тиждень натискайте комбінацію клавіш “Ctrl+F5″ (Ctrl і F5), так як після появи новини на сайті, Ваш браузер може її не відобразити, а показувати застарілі сторінки (кеш – тимчасове збереження сайту в пам’яті вашого комп’ютера)

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділись з друзями:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: